+48 885 025 025

O mnie

 

mgr Ilona Krzempek

psycholog terapia pomoc kryzysProwadzę terapię indywidualną w nurcie behawioralno – poznawczym. Pomoc kieruję do osób z zaburzeniami nastroju, z depresją lub stanami depresyjnymi, mających trudności w relacjach. Specjalizuję się w leczeniu osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, i innych substancji psychoaktywnych. Pomagam osobom z zaniżonym poczuciem własnej wartości, osobom, które mają trudności z emocjami (kontrola), znajdującym się w sytuacjach kryzysowych, zmagającym się z zaburzeniami lekowymi, nerwicą, samotnością. Prowadzę również terapię partnerską. Wspieram osoby będących na emigracji. Prowadzę warsztaty z komunikacji, asertywności, budowania poczucia własnej wartości.

Wykształcenie:

Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, uzyskując tytuł mgr psychologii. Jestem Certyfikowanym Specjalistą Terapii Uzależnień (Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii), ukończyłam czteroletnie szkolenie w tym zakresie, zakończone egzaminem państwowym. Ukończyłam również szkolenie z zakresu terapii behawioralno – poznawczej w Akademii Myśli i Emocji w Warszawie.

W trosce o jakość swojej pracy oraz osobisty rozwój nadal szkolę się i doskonalę warsztat pracy uczestnicząc w konferencjach, treningach i superwizji.

Doświadczenie:

Od kilku lat przyjmuję pacjentów w gabinecie prywatnym w Ustroniu oraz w Bielsku Białej. Prze 5 lat pracowałam w Ośrodku Leczenia Uzależnień Lewin w Wiśle, pracując z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi.

Pasje:

w życiu od wielu lat towarzyszy mi sport, bardzo lubię pływać, jeździć na rolkach i łyżwach. Zachwyca mnie świat przyrody, zwłaszcza kolorowy świat ogrodów i kwiatów. Od dwóch lat pasjonuję się architekturą ogrodów. Wolny czas poświęcam na spacery po lesie, pielęgnację ogrodu  i czytanie książek. Jestem mamą dwóch synów.